"Щасливі години у SPA"

SPA у готелі Таурус – це цілий ритуал краси, здоров’я та задоволення! Це комплекс процедур з використанням гідромасажної ванни, поєднання процедур масажу, різноманітних пілінгів, обгортувань, масок, відпочинок у саунах (римській та фінській), басейні та джакузі, які допомагають зняти стрес, зміцнити організм, покращити здоров’я шкіри, відновити гармонію душі та тіла.

Замовляючи будь-яку процедуру у багатофункціональній, спроектованій за останнім словом техніки, гідромасажній ванні Aquadelicia у період з 10:00 до 16:00 год у будні дні, гості готелю Таурус отримують у подарунок (безкоштовно) годину відпочинку у басейні та джакузі.

Звертайтеся на SPA-рецепцію і наші фахівці допоможуть обрати одну з найбільш корисних водних процедур, які відповідають Вашим потребам:

  • підводний душ-масаж, який покращує крово- та лімфообіг, обмін речовин, сприяє зниженню ваги;
  • перлинна ванна – знімає м’язову напругу, активізує обмінні процеси, клітини насичуються киснем, оздоровлюючи організм;
  • вихрова ванна - має тонізуючу, заспокійливу, обезболюючу дію. Рекомендована людям із вегето-судинними захворюваннями нижніх кінцівок і вираженим больовим синдромом, остеохондрозом хребта, захворюваннями опорно-рухового апарату;
  • Омолоджуюча ванна Клеопатри - молочно-медова ванна з ароматичною олією, ніжно очищує і зволожує, заспокоює шкіру, знімає запальні процеси, робить її гладкою і шовковистою.
  • ванни з екстрактами трав - залежно від трав, які додаються у ванну, мають різноманітну дію: добре очищують пори, розгладжують, заспокоюють, тонізують шкіру, зміцнюють імунітет, покращують кровообіг, зменшують проникність капілярів; знімають набряки і запалення; підвищують тонус венозних судин;

Бронюйте будь-яку процедуру у гідромасажній ванні з 10:00 до 16:00 у будні дні за внутрішнім телефоном 103 (SPA-рецепція) або вн. тел.: 100 чи + 380 32 255 44 51, +380 67 360 77 99 (рецепція) та отримайте свій приємний бонус. Кожна година проведена у SPA подарує Вам повний релакс та заряд енергії!