Бенкетна зала

Зручне розташування готелю, продумане планування залів, ніжно-світлі тони в інтер’єрі, атмосфера легкості та гармонії Бенкетної зали, відмінна якість кухні, уважний підхід до організації Вашої події - все це забезпечить успішне проведення як камерного сімейного так і масштабного корпоративного свята.

Бенкетна зала, зручно розташована поруч з трьома конференц-залами на другому поверсі готелю та холом, який дає можливість розміщувати великогабаритні нерозбірні конструкції. У цій залі організовуються каво-перерви, комплексні обіди, вечері та святкові фуршети для учасників різноманітних корпоративних заходів. Бенкетна Зала містить два входи, складається з основної зони для частування з прямокутними столами і м’якими кріслами та відпочинкової зони з м’якими диванами. Зала дозволяє розмістити 80 гостей у форматі бенкету і 150 гостей у форматі фуршету.

Зала додатково обладнана двома LCD-телевізорами 42 дюйми, звуковою системою. З Бенкетної зали ведуть сходи у Кафе на першому поверсі, що дозволяє проводити масштабний захід відразу у двох залах.

З 8:00 по 11:00 год. у Бенкетній залі накривається сніданок для гостей готелю. Домашній смак страв, чарівний інтер’єр та досконалий сервіс – все для задоволення та приємного відпочинку наших гостей.

Сніданкове Меню
Завантажити pdf

У власній кондитерські ресторану Таурус Ви можете замовити різноманітні неймовірно смачні торти та солодощі, зокрема: еклери, шоти, макарони та тістечка. Про асортимент, вартість, контакти та умовами замовлення Солодкого Меню читайте на сторінці РЕСТОРАН ТАУРУС

Замовити Бенкетну залу
+ 38 (032) 233 24 24, +38 098 823 00 06
restaurant@hotel-taurus.com