22-ий Форум видавців у Львові 2015

10 - 13 вересня 2015

Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» вже давно знаний поза межами нашого міста. Готель Таурус запрошує долучитися до грандіозного літературно-мистецького дійства, завітавши до Львова 10 - 13 вересня 2015 р.
У рамках Форуму видавців відбудеться 22-ий найбільший в Україні Книжковий ярмарок, на якому можна придбати книжкові новинки (понад 5000 нових назв книг), відвідати понад тисячі заходів на шести тематичних майданчиках (Жінка, Кулінарія, Мандри, Нація та едукація, Уроки історії, Фронт і фронтир), на яких відбуватимуться книжкові презентації, дискусії з письменниками, автограф-сесії. Заходи проходитимуть у Палаці Мистецтв та ще на 60-ти локаціях міста.
Цього року фестиваль об’єднає 350 письменників, поетів, митців, перекладачів, 170 видавців, 50 книгодрукарів - 770 учасників з понад 22 країн світу. Серед спеціальних гостей Форуму видавців: Еліот Акерман (США), Юрій Андрухович (Україна), Франсуаза Барб Гааль (Франція), Ганс Боланд (Нідерланди), Марек Бьєнчек (Польща), Сергій Жадан (Україна), Оксана Забужко (Україна), Крістіне Кошель (Німеччина), Бей Лінг (Китай), Генрі Марш (Велика Британія), Маріуш Машкевич (Польща), Адам Міхнік (Польща), Катя Петровська (Німеччина), Пітер Померанцев (Велика Британія).
Вперше на Форумі видавців у Львові проходитиме Тиждень сучасної драматургії: читання, вистави, зустрічі з драматургами, обговорення п'єс і перекладів. Запрошуємо на Книжковий Форум юних книголюбів. Понад 400 заходів заплановано для дітей і батьків у рамках Дитячого Форуму.
Отримати карту локацій заходів по місту, план розміщення видавництв на Книжковому ярмарку, програму заходів та придбати квитки можна на сайті Форуму видавців.
Усім, хто планує взяти участь у Книжковому «Форумі видавців у Львові» протягом кількох днів готель Таурус пропонує проживання у зручних просторих номерах. У вартість номерів включені сніданок «шведська лінія», бездротовий інтернет, паркінг під охороною, користування фітнес-залою. А бронюючи номер за тарифом пакету «Велнес» , «Комфорт і Релакс» або «Бізнес», гості готелю можуть отримати у подарунок відповідно до обраного пакету годину відпочинку у SPA-центрі Таурус, процедуру «перлинної чи вихрової ванни» або ж вечерю у ресторані Таурус. Запрошуємо Вас на «Форум видавців у Львові 2015»! Море книжок, цікавих зустрічей, позитивних емоцій і вражень Вам гарантовано!
Усі анонси