Свято сиру і вина у Львові

23-25 жовтня 2015 р.

Готель Таурус запрошує 23-25 жовтня 2015 р. до галицької столиці на «Свято сиру і вина» - оригінальне дійство, яке подарує аромат сонячного півдня, молочний смак гір та гарний настрій, який народжується у веселій компанії друзів.

Легкий з м’яким кремовим смаком голландський гауда, італійський гоструватий горгонзола, традиційні швейцарські грюйєр, пікантний солодкуватий емменталь та ще безліч видів сирів і вишуканих вин можна буде скоштувати цього вікенду на «Святі сиру і вина» у Львові. Свято відбуватиметься у дворі Палацу мистецтв.

Окрім традиційних вин, - Каберне, Мерло, Шардоне, Савіньйон, Піно гріджіо, Ріслінг, гості свята можуть спробувати спеціальне фестивальне вино, яке за доброю традицією готують у дні фестивалю, видавлюючи сік з винограду ногами, так як це робили з давніх-давен. Дегустації вин, ексклюзивні поштові art-листівки «Зі Львова з любов’ю», чудові картини, намальовані вином львівськими художниками, різноманітні смаколики у сиро-винному ресторані, майстер-класи з виготовлення сирних коників - весело буде усім, хто завітає великою сім’єю, парою чи гамірною компанією. 24 жовтня традиційно усіх гостей пригощатимуть смачним львівським сирником, який спечуть за давнім рецептом.

Та коли б Ви не приїхали до Львова, Ви завжди можете насолодитися келихом вишуканого вина та скуштувати смачний сирник власної кондитерськії готелю Таурус у нашому Панорама Лаунж-барі з чарівним краєвидом на парк «Високий замок», історичну частину міста та Собор Святого Юра. Готель Таурус ласкаво запрошує у гості!

Усі анонси