III Lviv Media Forum на «Арені Львів»

28-30 травня 2015 р.

Готель Таурус запрошує журналістів, блогерів, експертів і студентів долучитися до найбільшої медіа-події в Україні і взяти участь у Львівському медіафорумі, який вже втретє відбувається 28-30 травня 2015 р. у Львові на «Арені Львів».

Головна тема III Lviv Media Forum цього року – «Медіа у час бурхливих змін». Авторитетні спікери з більш як десяти країн світу обговорюватимуть роль медіа під час кризових подій в Україні, ділитимуться досвідом і практикою спільних журналістських розслідувань у Європі та Україні, проведуть численні майстер-класи, тренінги та презентації.  Учасники медіа форуму почують з перших вуст від військових кореспондентів історії з передової, дискутуватимуть про інформаційну політику України на Донбасі, говоритимуть на тему того, як долати перешкоди, які стоять на шляху розвитку суспільного мовлення в Україні, про перспективи і майбутнє друкованих ЗМІ в Україні, про розвиток цифрової журналістика та інші новітні тенденції у світових медіа і потенціал українських ЗМІ у глобальній конкуренції.

Спеціальним гостем, який відкриє ІІІ Львівський медіафорум, стане французький політичний журналіст, письменник та філософ Бернар-Анрі Леві. Незмінним ведучим медіафоруму залишається український медіаексперт і телеведучий Андрій Куликов.

Деталі реєстрації та програму уточнюйте на сайті медіа форуму.

Усім, хто планує взяти участь у Львівському медіа форумі протягом кількох днів готель Таурус пропонує проживання у зручних просторих номерах. У вартість номерів включені сніданок «шведська лінія», мінеральна вода при заїзді, бездротовий інтернет, паркінг під охороною, користування фітнес-залою. А бронюючи номер за тарифом пакету «Велнес» , «Комфорт і Релакс» або «Бізнес», гості готелю можуть отримати у подарунок відповідно до обраного пакету годину відпочинку у SPA-центрі Таурус, процедуру «перлинної чи вихрової ванни» або ж вечерю у ресторані Таурус. Запрошуємо Вас у гості!

Усі анонси