Фестиваль «На каву до Львова» 2015

24 – 27 вересня 2015 р.

Велофани та кавомани зустрічаються цієї осені у Львові. Якщо Вас захоплює ранкова прогулянка на велосипеді вуличками стародавнього міста у колі тих, хто уміє радіти життю, якщо Ви отримуєте справжню насолоду від п’янкого аромату кави, тоді готель Таурус запрошує Вас 24-27 вересня 2015 р. «На каву до Львова».
Цього року фестиваль «На каву до Львова» презентує два нових дійства у новому форматі: Cinema Coffee Nights і Сoffee Music Art. Щовечора з 20 по 23 год. впродовж 24 - 27 вересня збирайте друзів і проводьте романтичні вечори з вином і кавою за переглядом фільмів про каву на площі Музейній біля Домініканського Собору. Занурюйтеся у атмосферу творчої майстерні легендарного львівського художника Влодка Костирка - автора інтер’єрів багатьох львівських кав’ярень, які сповна передають дух, культуру і кулінарні традиції стародавнього Львова: «Під синьов фляшков», «Кафе 1», «Кабінет», «Кумпель», «Хмільний дім Роберта Домса», «ЦК Локаль», «Мons Pius», «Кентавр», «Атлас».
Протягом 4-х днів свята, гості міста зможуть з головою зануритися в атмосферу кавового Львова: придбати відбірні сорти кави зі всього світу на Кавовому Ярмарку; скуштувати кавових напоїв та солодощів у десятках кав’ярень і долучитися до голосування та вибору кращої кав’ярні Львова; відвідати виставку раритетних кавоварок з 1827 року, оглянути колекцію горняток ресторатора Ігоря Сухомлина, яка налічує 500 горняток; взяти участь у презентації кавового обладнання і аксесуарів, майстер класах з приготування ароматного напою, повболівати за баристів-професіоналів, які змагатимуться за Кубок Юрія Кульчицького (Kulchytsky Сezve Cup). Свято відбуватиметься у серці Львова – на площі Музейній, пл. Ринок та у Палаці Мистецтв (вул. Коперніка,17).
Детальнішу програму дивіться на сайті фестивалю Lviv Coffee Festival Відвідайте Львів восени та скоштуйте ту п’янку суміш кави і кохання, адже недарма Львів називають маленьким Парижем. Комфортне розташування, смачні сніданки, блаженний відпочинок у SPA-центрі вам забезпечить готель Таурус.
Усі анонси