Спеціальні пропозиції

 • "Щасливі години у SPA"

  SPA у готелі Таурус – це цілий ритуал краси, здоров’я та задоволення! Це комплекс процедур з використанням гідромасажної ванни, поєднання процедур масажу, різноманітних пілінгів, обгортувань, масок, відпочинок у саунах (римській та фінській), басейні та джакузі, які допомагають зняти стрес, зміцнити організм, покращити здоров’я шкіри, відновити гармонію душі та тіла.

  Докладніше

 • Пакет «Весілля»

  Весілля – особливий день, з якого починається щастя подружнього життя. Дозвольте нам потурбуватися, щоб Ваше весілля відбулося в урочистій, теплій і гостинній атмосфері. Готельний комплекс Таурус має всі умови для проведення як грандіозного яскравого урочистого дійства, так і камерної романтичної гостини для найрідніших.

  Докладніше

 • Пакет «Комфорт і Релакс»

  Спеціальна пропозиція для гостей, які прагнуть жити в гармонії розуму, душі і тіла. Після насиченого подіями дня, ділових зустрічей чи тривалих прогулянок Львовом пропонуємо гостям повноцінний відпочинок у SPA-центрі готелю Таурус.

  Докладніше

 • Пакет «Бізнес»

  Для кожної ділової людини час – це гроші. Ми пропонуємо вам зекономити і час, і гроші, забронювавши номер з категорій Стандарт, Комфорт або Люкс за тарифом «Бізнес-пакету».

  Докладніше

 • Пакет «Велнес»

  Наповнюючи душу враженнями, а голову знаннями, подбайте й про своє тіло! Швидко зняти втому, стрес, покращити сон, повноцінно розслабитися з максимальною користю для здоров’я допоможе перлинна та вихрова ванна.

  Докладніше