СВЯТВЕЧІР У ГОТЕЛІ ТАУРУС. РІЗДВО 2020 У ЛЬВОВІ

6 - 26 січня 2020 р.

Різдво Христове – свято, сповнене прадавніми звичаями та традиціями. Це чи найдивовижніше свято в усьому християнському світі, яке приносить радість та тепло у кожну родину. Колядки, вертепи, приготування до свята…Кожен в очікуванні свого дива!!!

Готель Таурус гостинно запрошує Вас зустріти Різдво 2020 у Львові, переповненому різдвяною магією, радістю, щирістю та теплом його жителів! Збирайтеся у світлий Вечір Різдва Христового з 18:00 до 22:00 6 січня 2020 р. у колі рідних за святковим столом у Панорама лаунж-барі та кафе Таурус. Зануртеся у затишну домашню атмосферу, де лунатиме дзвінка коляда, а на столі чекатиме традиційних 12-ть різдвяних страв, приготовленими шеф-кухарем ресторану Таурус.

Різдвяна програма у 2020 році для львів’ян та гостей міста буде, як завжди, насиченою.

Повна програма Різдво 2020 у Львові

Завантажити програму у pdf

або читайте на сайті http://tvoemisto.tv/

Гуляючи вулицями Львова на Різдво - ви поринете у справжню казку, про яку ви мабуть мріяли у дитинстві. Зупинившись у готелі Таурус на час Різдва, після насиченого враженням дня, Ви зможете відпочити у SPA-центрі Таурус. Басейн, джакузі, масаж, гідромасажні ванни, римська та фінська сауни, - все, щоб розслабитися і отримати максимальну насолоду.

Усі анонси