Великдень, День Львова, Фестивалі – у календарі весни 2019!

28 квітня - 31 травня 2019

Тепло вечорів у ніжному світлі призахідного сонця у старих двориках Львова. Теплі зустрічі в улюблених кав’ярнях. І радість, яку не треба пояснювати, - це все весна у Львові! Емоції, помножені на сто, у місті, яке стає ще гарнішим у цю особливу пору. І ви маєте це побачити-почути-відчути! Тому цієї весни – тільки до Львова!

ВЕЛИКДЕНЬ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ ГАЮ

Адже тут мабуть найколоритніше святкування Великодня в Шевченківському гаю, де традиції одживають у барвистих вишиванках сотень гостей, у дзвінких гаївках, в особливій атмосфері однієї великої родини. 28-29 квітня 2019 р обов’язково завітайте у Шевченківський гай - Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (вул. Чернеча Гора 1), щоб пізнати справжню радість Великодня по-українськи.

ФЕСТИВАЛІ НА ДЕНЬ МІСТА 3-5 ТРАВНЯ

Ще один гарний привід приїхати до Львова цієї весни – День міста! Масштабні святкування 4-5 травня 2019 занурять у стихію музики, вау-емоцій та ейфорії! Retro Lviv Festival в Львівському центральному парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького (вул. Болгарська, 4 ) познайомить зі Львовом, яким він був 100 років тому.

Craft Beer & Vinyl Music Festival, що триватиме з 3 по 5 травня 2019 р на Територія !FESTrepublic (вул. Старознесенська 24-26.), почастує пивом від кращих львівських майстрів та особовими крафтовими смаколиками.

Шанувальників класики запрошуємо у ці дні 3-5 травня 2019 р на щорічний Міжнародний Фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев» на центральних вулицях міста. Детальніша програма за посиланням http://royallion.com.ua/uk/home/

ФЛЮГЕРИ ЛЬВОВА 2019

Тим, кому хочеться ще більше музики, рекомендуємо відвідати Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова 2019», що проходите 11-12 травня у Дворику Ратуші (пл. Ринок) – тут вас почастують не лише вишуканим джазом, а й олдскульним роком! Програма фестивалю на сторінці фестивалю у соцмережі https://www.facebook.com/pg/FlugeryLvova/posts/

ФЕСТИВАЛЬ РЕТРО АВТОМОБІЛІВ LEOPOLIS GRAND PRIX

Що ближче до літа, то більше драйву – і його максимум сягне вже 31 травня 2019. Саме в цей день розпочнеться захоплюючий і, мабуть, наймасштабніший у Західній Україні фестиваль ретро-автомобілів «Leopolis Grand Prix». Кілька днів ви зможете милуватися раритетними автівками, слухати шум їх моторів і відчувати, як тут, у Львові, всі епохи зустрічаються водночас: http://www.leopolis-grand-prix.com/

А переосмислити враження та посмакувати яскраві спогади ви завжди можете у готелі Таурус. Для вас - і вишукані вечері у Панорама Лаунж-барі, з якого відкривається чудовий вигляд на старе місто. І вишукані страви у кафе та ресторані Таурус, які подарують справжню гурманську насолоду. І SPA -процедури, відпочинок у басейні, що по-весняному оновлюють. Готель Таурус зробить все, щоб приємних вражень від нашого міста у вас цієї весни було ще більше! Приїжджайте – насолоджуйтеся весною у Львові разом з нами!

Усі анонси