Ресторан · Бенкетна зала · Івент-хол

Ресторан · Бенкетна зала · Івент-хол

Ресторан Таурус, Івент-хол чи Бенкетна зала - відмінне місце для зустрічей та святкування урочистих подій. Легка та вишукана атмосфера, гідний вибір напоїв, першокласна кухня

Ресторан Таурус

Ресторан Таурус – затишне місце для зустрічей з друзями та бізнес-партнерами, тут ніщо не завадить усамітнитися з коханою людиною або ж комфортно відсвяткувати урочисту подію.

До послуг гостей невимушена атмосфера, відмінний сервіс, гідний вибір напоїв та першокласна кухня. Щоб ви не обрали, традиційні страви української кухні чи вишукані страви європейської кухні, усе буде надзвичайно смачно приготовано нашим шеф-кухарем Іваном Матисом. Особливо рекомендуємо скоштувати м’ясо чи рибу, які ми готуємо на деревному вугіллі у печі хоспер, що робить їх надзвичайно ароматними та соковитими.

Ресторан Таурус розташований на 1-му поверсі готелю, має два зали та літню терасу.

Кількість посадкових місць

Ресторан
60 осіб

Великий зал

Бенкет
50 гостей
Фуршет
80 гостей

Години роботи

11:00 - 22:00 Паління заборонено Зона Wi-Fi

Room service - замовлення страв у номер

11:00 - 22:00

Забронювати столик в кафе Таурус

Забронювати столик
у ресторані Таурус

Залиште ваш номер телефону і ми вам передзвонимо для узгодження деталей вашого бронювання.

Швидке бронювання: +38 098 823 00 06

Бенкетна зала

Атмосфера легкості та гармонії Бенкетної зали, відмінна якість кухні, уважний підхід до організації події - забезпечить успішне проведення як камерного сімейного, так і масштабного корпоративного свята.

Бенкетна зала зручно розташована поруч з трьома конференц-залами на другому поверсі готелю. У цій залі організовуються каво-перерви, комплексні обіди та святкові фуршети для учасників корпоративних заходів.

Бенкетна Зала містить два входи, складається з основної зони для частування та відпочинкової зони з м’якими диванами. З Бенкетної зали ведуть сходи у Ресторан Таурус на першому поверсі, що дозволяє проводити масштабний захід відразу у двох залах.

Сніданок (шведський стіл)

8:00 - 11:00 год.

Кількість посадкових місць

Бенкет
80 гостей
Фуршет
150 гостей

Ми зробимо все, щоб Ви відчули атмосферу гостинності і турботи, щоб урочиста подія, яку Ви відсвяткуєте у нашому ресторані, стала незабутнім часом, проведеним зі задоволенням!

Івент-хол

Фешенебельний інтер’єр, досконалий сервіс, вишукані страви роблять Івент-хол SPA-готелю Таурус ідеальним місце для святкування будь-яких подій: розкішного весілля, сімейного ювілею чи ділового прийому.

Івент-хол складається з двох зал: зали для урочистих подій і конференц-зали | 1. Івент-Хол обладнаний звуковою системою, LCD-телевізором 42 дюйми, має індивідуальні туалетні кімнати та гардероб.

Для банкету сервіруємо круглі столи на 6-10 осіб, для фуршету - задекоровані високі круглі столики.

Сервірування

Бенкет
круглий стіл на 6-10 осіб
Фуршет
високі круглі столики

Кількість посадкових місць

Бенкет
100 гостей
Фуршет
150 гостей

Форма замовлення бенкету

Будь ласка, оберіть тип бенкету, дату, залу, кількість гостей і ми з вами зв’яжемося, щоб узгодити деталі.

Кондитерська Таурус

Замовити Торт і солодощі

У власній кондитерські ресторану Таурус Ви можете замовити різноманітні неймовірно смачні торти та солодощі, зокрема: еклери, шоти, макарони та тістечка.

Мінімальне замовлення торта - від 2.5 кг

+38 098 164 43 44

3D-ТУР Ресторан, Бенкетна зала, Івент-Хол

Оберіть у меню в правому кутку екрану Ресторан, Бенкетну залу чи Івент-Хол та стрілочками внизу екрану повертайте на 360 градусів.